Naše služby

Vaší jedinou starostí je sportovní výkon, ostatní nechte na Global Ballgames.

Výběr agenta je pro každého sportovce, který se chce věnovat sportu profesionálně velmi důležitá. Vyjednat pro sportovce dobrou profesionální smlouvu není snadné. Spokojené musí být všechny strany jak klub tak především hráč. Tím však péče o klienta nekončí. Každý sportovec je jiný a je potřeba mu věnovat individuální péči, vytvořit ideální zázemí a neustále ho podporovat v jeho sportovním a osobním rozvoji. Dobý agent svého hráče dobře zná, vyjednává o nových smlouvách, přestupech, mluvíme s trenéry, rodiči a tak může pro daného hráče navrhnout to nejleší řešení.

Global Ballgames nabízí všechny služby, které může sportovec potřebovat pod jednou střechou, jedna agentura pro všechny potřeby, které hráč potřebuje ke svému rozvoji. Naše služby jsou zaměřeny na všechny důležité aspekty života našich klientů a tak se sportovec může zaměřit pouze na svůj výkon. Postaráme se o vás i mimo sport, ať se jedná o studium, jazykovou vybavenost, zdravou výživu, právní otázky, daně, zdravotní zabezpečení, finanční gramotnost či další oblasti. Naše znalosti a zkušenosti ze sportovního prostředí pracují ve váš prospěch.

ČINNOST AGENTŮ

Uzavírání profesionálních smluv, prodlužování profesionálních smluv, realizování přestupů hráčů v rámci ČR nebo do zahraničí.

SCOUTING

Vyhledávání talentů, sledování stávajících klientů.

SPORTOVNÍ SLUŽBY

Kondiční  trénink, mentální trénink, individuální tréninkové plány, soustřědění a stáže.

PRÁVNÍ SLUŽBY

Zajišťování právních služeb v oblasti sportu i občansko právních věcech. Spolupráce s řadou renomovaných advokátních kanceláří.

MARKETING A PR

Budování osobní značky, marketingový plán

FINANCE

Daňové poradenství, finanční plánování, finanční poradenství, pojištění.

V případě zájmu kontaktujte našeho smluvního partnera:

Sportovní finanční poradenství

ZDRAVOTNÍ PÉČE

Špičková lékařská péče, výživové poradenství, fyzioterapie.

DIGITÁLNÍ MÉDIA

Pomáháme posilovat image našich klientů ve světě sociálních a digitálních médií