KLÍČOVÉ SLUŽBY

Díky kvalitnímu skautingu přímo na utkáních jsme schopni dlouhodobě sledovat hráče jak na klubové, tak na reprezentační úrovni a věnovat se našim klientům osobně.

AGENT FIFA

Kompletní služby licencovaného agenta FIFA, vyhledání vhodného klubu, vyjednávání podmínek a uzavírání hráčské smlouvy.

ONLINE MARKETING

Marketingoví specialisté pomájí hráčům s komunikací s médii, budováním jejich mediálního obrazu a vytvořením jejich privátní značky.

PRÁVNÍ SLUŽBY

Naši odborníci mají letité zkušenosti v oblasti práva vrcholového sportu a v oblasti daní, odvodů, poplatků a jiných povinných plateb.

VÝŽIVOVÝ PORADCE

Odborník na výživu poskytne každému z našich hráčů speciální dietu, která bude odpovídat specifickým potřebám.


NAŠI HRÁČI

Našim sportovcům pomáháme s budováním kariéry na jejich cestě k úspěchu. Zastupujeme jak zkušené profesionální borce, tak mladé perspektivní hráče.


SPORTOVNÍ AGENTURA

Je agentura specializující se na kolektivní míčové sporty. Sportovcům nabízíme komplexní služby důležité pro jejich profesionální a osobní život.

Agent hraje velmi důležitou roli ve sporovní kariéře každého profesionálního sportovce. Proto je výběr dobrého agenta pro budování kariéy každého sportovce klíčová. Agentura Ballgames nabízí sportovcům všechny nezbytné služby. Máme bohaté zkušenosti z prostředí míčových sportů, ať již se jedná o fotbal či volejbal. Díky tomu můžeme svým klientům nabídnout individuální přístup a nalézt pro ně nejlepší řešení.

Nedílnou součástí naší činnosti je i práce s mládeží. Aktivně vyhledáváme mladé talenty a pomáháme s jejich výchovou a plánováním jejich sportovní kariéry. Naším cílem je pomoci sportovcům s vytvořením úspěšného profesionálního a osobního života. Nechceme dosáhnout krátkodobého obchodního úspěchu, který může trvale poškodit hráčovu kariéru.