KLÍČOVÉ SLUŽBY

Díky kvalitnímu skautingu přímo na utkáních jsme schopni dlouhodobě sledovat hráče jak na klubové, tak na reprezentační úrovni a věnovat se našim klientům osobně.

AGENT FIFA

Kompletní služby licencovaného agenta FIFA, vyhledání vhodného klubu, vyjednávání podmínek a uzavírání hráčské smlouvy.

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Specializovaný internetový obchod se sportovním zbožím za příznivé ceny.

V případě zájmu kontaktujte našeho partnera:

POJIŠTĚNÍ A INVESTOVÁNÍ

Daňové poradenství, finanční plánování, finanční poradenství, pojištění.

V případě zájmu kontaktujte našeho smluvního partnera:

POMOC SPORTOVCŮM

Nezisková organizace, která podporuje sportovce jak na profesionální i amatérské úrovni.

V případě zájmu kontaktujte našeho partnera:


NAŠI HRÁČI

Našim sportovcům pomáháme s budováním kariéry na jejich cestě k úspěchu. Zastupujeme jak zkušené profesionální borce, tak mladé perspektivní hráče.


SPORTOVNÍ AGENTURA

Je agentura specializující se na kolektivní míčové sporty. Sportovcům nabízíme komplexní služby důležité pro jejich profesionální a osobní život.

Agent hraje velmi důležitou roli ve sporovní kariéře každého profesionálního sportovce. Proto je výběr dobrého agenta pro budování kariéy každého sportovce klíčová. Agentura Ballgames nabízí sportovcům všechny nezbytné služby. Máme bohaté zkušenosti z prostředí míčových sportů, ať již se jedná o fotbal či volejbal. Díky tomu můžeme svým klientům nabídnout individuální přístup a nalézt pro ně nejlepší řešení.

Nedílnou součástí naší činnosti je i práce s mládeží. Aktivně vyhledáváme mladé talenty a pomáháme s jejich výchovou a plánováním jejich sportovní kariéry. Naším cílem je pomoci sportovcům s vytvořením úspěšného profesionálního a osobního života. Nechceme dosáhnout krátkodobého obchodního úspěchu, který může trvale poškodit hráčovu kariéru.Dnes proběhlo u našeho klienta seznámení a vstupní test SportMind CZ. Věříme, že Filip Turek sezení pomůže a děkujeme našemu terapeutovi Pavel Vomáčka.


SportMind je naším partnerem !!!


Doporučujeme našeho partnera !!!