KLÍČOVÉ SLUŽBY

Díky kvalitnímu skautingu přímo na utkáních jsme schopni dlouhodobě sledovat hráče jak na klubové, tak na reprezentační úrovni a věnovat se našim klientům osobně.

Činnost agentů

Kompletní služby licencovaného agenta, vyhledání vhodného klubu, vyjednávání podmínek a uzavírání hráčské smlouvy.

Pomoc sportovcům

Kompletní služby licencovaného agenta, vyhledání vhodného klubu, vyjednávání podmínek a uzavírání hráčské smlouvy.

Kontaktujte našeho partnera:

Lenka Haureljuková

+420 607 918 744

Pojištění a investice

Daňové poradenství, finanční plánování, finanční poradenství, pojištění

Kontaktujte našeho partnera:

Petr Garčic

+ 420 722 786 496

Sportovní vybavení

Specializovaný internetový obchod se sportovním zbožím za příznivé ceny.

Kontaktujte našeho partnera:

Vladimír Jindřich

+ 420 777 176 372


NAŠI HRÁČI

Našim sportovcům pomáháme s budováním kariéry na jejich cestě k úspěchu. Zastupujeme jak zkušené profesionální borce, tak mladé perspektivní hráče.


SPORTOVNÍ AGENTURA

Je agentura specializující se na kolektivní míčové sporty. Sportovcům nabízíme komplexní služby důležité pro jejich profesionální a osobní život.

Agent hraje velmi důležitou roli ve sporovní kariéře každého profesionálního sportovce. Proto je výběr dobrého agenta pro budování kariéy každého sportovce klíčová. Agentura Ballgames nabízí sportovcům všechny nezbytné služby. Máme bohaté zkušenosti z prostředí míčových sportů, ať již se jedná o fotbal či volejbal. Díky tomu můžeme svým klientům nabídnout individuální přístup a nalézt pro ně nejlepší řešení.

Nedílnou součástí naší činnosti je i práce s mládeží. Aktivně vyhledáváme mladé talenty a pomáháme s jejich výchovou a plánováním jejich sportovní kariéry. Naším cílem je pomoci sportovcům s vytvořením úspěšného profesionálního a osobního života. Nechceme dosáhnout krátkodobého obchodního úspěchu, který může trvale poškodit hráčovu kariéru.