O nás

Bohatými zkušenostmi v oblasti sportu, marketingu a byznysu, pomáhá Agentura Global Ballgames sportovcům na jejich cestě k úspěchu.

Global Ballgames je sportovní agentura zaměřená na podporu sportovců  kolektivních míčových sportů jako je fotbal či volejbal. Pomáháme hráčům dosáhnout jejich maximálního potenciálu a maximalizovat jejich tržní hodnotu. Našim klientům poskytujeme komplexní služby při plánování a rozvoji jejich sportovní kariéry. Vyjednáváme pro ně výhodné smlouvy a pravidelně sledujeme jejich profesní pokrok. Díky našim zkušenostem a kontaktům jim jsme schopni zajistit špičkové právní, marketingové, finanční a mediální služby. Jsme schopni pružně reagovat na individuální potřeby každého klienta pomocí personalizovaných služeb. 

Díky svému přístupu a kvalitě služeb zastupuje agentura Global Ballgames více než 100 sportovců. Jejich důvěra nás těší a je pro nás motivací, k dalšímu zlepšování našich služeb.

O hráče se staráme i mimo sport, chceme, aby naši hráči neustále rostli nejen po stránce sportovní, ale snažíme se společně najít nejvhodnější cestu k rozvoji jejich osobnosti. K hráčům se chováme férově a transparentně a tak, aby se mohli rozhodovat na základě faktů a nikoli fantazie.

Při plánování sportovní kariéry našich klientů preferujeme dlouhodobou spolupráci před krátkodobým obchodním efektem za každou cenu, který může trvale poškodit hráčovu kariéru. Klademe důraz na výchovu a podporu mladých nadějí jejichž sportovní růst je potřeba pečlivě plánovat a nalézt pro ně to nejlepší řešení ve správný čas.

NÁŠ TÝM

Zdeněk Heinzel ředitel agentury

Zdeněk Heinzel

Ředitel agentury

Martin Hrdlička - agent FIFA

Martin Hrdlička

Agent FIFA

Petr Garčic

Agent FIFA

Jiří Mika

Project manager

Libor Páv - agent FIFA

Libor Páv

Agent FIFA

Henry Emeka Okoro

Head scout for Africa

Jakub Hajtmar hráčský agent baseball

Jakub Hajtmar

Hráčský agent baseball