Naše služby

Vaší jedinou starostí je sportovní výkon, ostatní nechte na Global Ballgames.

Výběr agenta je pro každého sportovce, který se chce věnovat sportu, profesionálně velmi důležitý. Vyjednat pro sportovce dobrou profesionální smlouvu není snadné. Spokojené musí být všechny strany, jak klub, tak především hráč. Tím však péče o klienta nekončí. Každý sportovec je jiný a je potřeba mu věnovat individuální péči, vytvořit ideální zázemí a neustále ho podporovat v jeho sportovním a osobním rozvoji. Dobrý agent svého hráče dobře zná, vyjednává o nových smlouvách, přestupech, mluví s trenéry, rodiči a tak může pro daného hráče navrhnout to nejleší řešení.

Global Ballgames nabízí všechny služby, které může sportovec potřebovat pod jednou střechou. Jedna agentura pro všechny potřeby, které hráč potřebuje ke svému rozvoji. Naše služby jsou zaměřeny na všechny důležité aspekty života našich klientů a tak se sportovec může zaměřit pouze na svůj výkon. Postaráme se o vás i mimo sport, ať se jedná o studium, jazykovou vybavenost, zdravou výživu, právní otázky, daně, zdravotní zabezpečení, finanční gramotnost či další oblasti. Naše znalosti a zkušenosti ze sportovního prostředí pracují ve váš prospěch.

ČINNOST AGENTŮ

Uzavírání profesionálních smluv, prodlužování profesionálních smluv, realizování přestupů hráčů v rámci ČR nebo do zahraničí.

Seznamte se s našimi agenty »

SCOUTING

Vyhledávání talentů, sledování stávajících klientů.

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Specializovaný internetový obchod se sportovním zbožím za příznivé ceny.

V případě zájmu kontaktujte našeho partnera:

PRÁVNÍ SLUŽBY

Zajišťování právních služeb v oblasti sportu i občansko právních věcech. Spolupráce s řadou renomovaných advokátních kanceláří.

POMOC SPORTOVCŮM

Nezisková organizace, která podporuje sportovce jak na profesionální i amatérské úrovni.

V případě zájmu kontaktujte našeho partnera:

POJIŠTĚNÍ A INVESTOVÁNÍ

Daňové poradenství, finanční plánování, finanční poradenství, pojištění.

V případě zájmu kontaktujte našeho smluvního partnera:

finanční poradenství pro sportovce

AUTO CHYTŘE A JEDNODUŠE

více informací získáte na telefonním čísle

+420 739 361 100

V případě zájmu kontaktujte našeho partnera:

MENTÁLNÍ PŘÍPRAVA

Mentální příprava sportovců. Podporujeme individuální sportovce i celé týmy v nejrůznějších sportovních odvětvích. Celosvětově.

V případě zájmu kontaktujte našeho smluvního partnera: